RC0201FR-072K49L Yageo RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201 2.49k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Part Nnumber
RC0201FR-072K49L
Description
RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201 2.49k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film