AC0402KRX7R9BB681 Yageo CAP CER 680PF 50V X7R 0402 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Part Nnumber
AC0402KRX7R9BB681
Description
CAP CER 680PF 50V X7R 0402 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)